Hakkımızda

Bir firma hakkında bilinmesi gerekenleri bu sayfamız altında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, sektörümüzün öncü firmalarından olma hedefimizle emin adımlarla başarıya koşmak en büyük idealimizdir.

Biz Kimiz

"Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır."

Bugün yeni bir şey öğrenmek için harika bir gün...

Beş Teknik Hidrolik, Pnömatik & Mühendislik
Yönetim Kurulu
Vizyonumuz & Misyonumuz

Biz Kimiz?

Firmamız, 2021 yılının son çeyreğinde alanlarında uzman 5 kişi tarafından girişimcilik ve yenilikçilik ruhuyla kurulmuştur. Firma yönetim kurulunun benimsemiş olduğu kaliteli ve dürüst hizmet ilkesi, müşteriler tarafından takdirle karşılanmış ve kısa sürede olumlu dönüşler almıştır.
Firma yöneticilerimiz arasında iki teknik yönetici, bir idari işler yönetici, bir sevkiyat yöneticisi ve bir imalat yöneticisi bulunmaktadır. Farklı alanlarda uzman kişilerin bir araya gelmesiyle kurulan firmamız teklif sürecinden teslimat anına kadar müşterilere daha önce bu sektörde olmayan şeffaflık ve bilgilendirmeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız üstün kalite ve dürüst hizmet anlayışı ile sürekli gelişen sektörümüzde kısa vadede teknolojiyi yakalamak, orta vadede teknolojiyi geliştirmek ve uzun vadede teknolojiyi geliştirmek ve üretmektir.

Misyonumuz

Yurtiçi veya Yurtdışı bütün müşterilerimize doğru hizmet ve üstün kalite sağlayarak müşteri sürekliliği yakalamak ve sektörde bu konuda öncü bir firma olmaktır. 

Hızlı Çözüm

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hızlı çözümler sunmaktadır.

Uzmanlık

Profesyonel ekibimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını doğru tespit eder ve yerinde müdahaleler sağlar.

Üstün Kalite

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesini beninsemektedir.